Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes

  • 43 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Κάννες 43 τ.μ. Βρίσκεται μόνο 14 λεπτά με τα πόδια από τις Λερίνες νήσους και έχει θέα στην πισίνα. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα και έχει πισίνα για την απόλυτη άνεση των επισκεπτών.

Το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το κατάλυμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα.

Επίσης, υπάρχει εποχική εξωτερική πισίνα που εγγυάται μια χαλαρωτική διαμονή.

Απολαύστε μικρή κουζίνα που παρέχεται σ' αυτό το διαμέρισμα και είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο Castre, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Γήπεδο γκοΛφ Cannes-Mandelieu επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Η στάση λεωφορείων Freres Manina βρίσκεται σε απόσταση μόνο 350 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Κάννες
Cannes Beach 216
Τιμή μόνο για κινητά

Cannes Beach 216

8.0
Πολύ καλό 2 σχόλια
1 μ από το κατάλυμα
Charmant Studio Piscines Parking 50 Metres Plage
Τιμή μόνο για κινητά

Charmant Studio Piscines Parking 50 Metres Plage

1 μ από το κατάλυμα
2 Pieces Avec Piscine, 150M Plage Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

2 Pieces Avec Piscine, 150M Plage Cannes

9.3
Άριστο 3 σχόλια
26 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    33 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας06029027832AK
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes περιλαμβάνουν Μουσείο Κλασικής Τέχνης του Μουζέν, Marché provençal Forville καθώς και Eglise Catholique Sainte Marguerite.
    • Το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes περιλαμβάνουν Le Bistrot des Toques και Amici και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα αποτελεί 43 μ².
    • Υπάρχει πισίνα στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes;
      Ναι, στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes έχει ιδιωτική πισίνα.
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes;
      Ναι, τα δωμάτια του το Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Cannes έχουν θέα στην πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    33 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appartement 3 Pieces, Proche Plage Et Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο